Kargo Koşulları


KARGO KOŞULLARI

Cleo.com.tr'den aldığınız her ürün  (Havale / EFT) sipariş ödemeniz teyit edildikten sonra kargoya verilir. Teyit edilen siparişler 24 saat içinde anlaşmalı şirketler ile kargoya verilir. Hafta sonu ve resmi tatillerde verilen siparişlerde ürünler ilk iş günü kargoya verilir. 


Kargo saatleri 15:00'a kadar olup kargo süreci siparişinizi takip eden ilk iş gününden itibaren başlamaktadır. Ürün veya ürünleriniz sizlere ulaştığında ürününüzü kontrol etmeniz gerekmektedir. Kontrol esnasında eğer üründe hata yada kusur var ise kargo görevlisine rapor tutturarak ürün iadesi yapmanız gerekmektedir. Aksi takdirde Cleo.com.tr herhangi bir sorumluluk kabul etmeyecektir.


Gün içerisinde gerçekleştirdiğiniz birbirinden farklı siparişleriniz sizlere ayrı ayrı veya tek kargo ile teslim edilebilir. Kargo şirketi paketinizi sizlere ulaşamaz ise size en yakın olan şubeye teslim ederek teslimatı burada gerçekleştirmenizi sağlar. 


Kargo ücretleri ürün fiyatına dahil veya hariç (ürün bilgisinde belirtildiği üzere) olacak şekilde farklılıklar gösterebilir. Türkiye'de geçerli genel kargo sözleşme kuralları geçerlidir.

 
Yurtiçinde tüm bölgelere kargo imkanımız mevcut olup yurtdışına gönderimimiz bulunmamaktadır.
Ürünleriniz kargolya teslim edildiğinde sizlere email ve sms ile bilgi verilecektir.