Davidoff Adventure Erkek Edt100Ml

Vahşi, erkeksi heyecanlardan esinlenmiş, odunsu baharatlı bir parfüm.Cesur, hayat dolu ve büyüleyici. Üst notalarda mandandalin, limon, bergamot. Orta notalarda yabani topraklarda yetişen sıcak bahara..

265,00TL

Davidoff Champion Energy Edt 90Ml

Üst nota: Bergamot, greyfurt. Orta notası: Galbanum, baharatlar. Alt notası: Meşe yosunu, Virginia sedir. Burun: Aurelien Guichard Narenciye ve sıcak baharatların yoğun olarak hissedildiği Champ..

572,00TL

Davidoff Champion Erkek Edt90Ml

Içindeki gizli potansiyeli harekete geçirmek isteyen erkekler için yeni bir koku, Davidoff Champion. Davidoff\' un en son çıkan parfümü olan Champion, sporu hayat tarzı olarak benimsemiş erkekler için..

297,00TL

Davidoff Cool Water Erkek Edt125Ml

Bu koku zıtlıklar içerir. Derin bir tazelik hissi aromatik ve çiçeksi elementlerle birleşir. Kokusu kalıcı etkisi ile sanki kendi kokunuz gibi derinin altına kadar işler. İlhamını okyanustan alan koku..

419,00TL

Davidoff Cool Water Zino Erkek Edt125Ml

Onun çekiciliğine kimse karşı koyamaz. Cazibesi göze çarpan erkeklerin klasikleşen kokusu, lüks ve oryantal bir parfüm Tatlı çiçeksiler, taze bitkiler ve pudramsı odunların eşsiz harmanıyla teninize..

519,00TL

Davidoff Echo Erkek Edt100Ml

Üst notalarda sıkıştırılmış taze ve gerçek hava akoru; Orta notalarda aldehit akoru, hindistancevizi, yenibahar, kakule, karabiler; Alt notalarda beyaz süet akoru, sedir ağacı, sandal ağacı ve bio m..

572,00TL

Davidoff Hot Water Erkek Edt110Ml

Parfümün Karekteristiği:Otantik, çekici ve karizmatik erkeklerin kokusu. Erotizme, maskülen erdeme ve duygusal bir sıcaklığa uzanıyor. Üst notaları: Canlı kırmızı fesleğen, absent ve pelin otunun ger..

319,00TL

Davidoff Silver Shadow Erkek Edt100Ml

Davidoff Silver Shadow, olgun erkeklerin karizmatik ve etkileyici kokusu. Odunsu akorlar ve baharatların harmanıyla maskülen bir karaktere imza atan Silver Shadow, tarzı ile dikkatleri üzerine çekiyo..

395,00TL

Davidoff The Game Erkek Edt100Ml

Aromatik ve odunsu bir kokudur. Benzersiz ardıç meyve akoru kokuya büyüleyici bir dokunuş katıyor. Çarpıcı tepe notası, iris ile ustaca birleşen odun ahenginden oluşan kalp notası ile takip ediliyor. ..

318,00TL