Bvlgari Aqva Amara Erkek Edt 100Ml

Bvlgari’den yepyeni bir parfüm: Aqva Amara. Denizden gelen yeni değerli bir taş. Parfümün ilham kaynağı yine Akdeniz… Parfüm, Ggçlü kişiliği ile bestseller Aqva Pour Homme’un izlerini takip ediyor. Ke..

701,00TL

Bvlgari Aqva Atlantique Erkek Edt100Ml

Aqva efsanesi dünyadaki en güçlü okyanus olarak kabul edilen atlantik okyanusunu keşfetmeye devam ediyor. Büyüleyici boyutları,  Fethedilmiş ve başarıya ulaşmış  Atlantık, gücün, adrenalinin, zorlukla..

466,00TL

Bvlgari Aqva Erkek Edt100Ml

Sağlıkla ışıldayan ve canlı bir enerjiyi yansıtan; sabah çiği kadar doğal ve yenileyici bir koku. Ayakları sağlam basan, ilgi odağı erkek için... Mis kokulu portakal ağaçlarından, temel elementlere ..

701,00TL

Bvlgari Aqva Marine Erkek Edt100Ml

Üst nota: Mandalina, greyfurt, neroli, petit tahıl. Orta nota: Biberiye, deniz yosunu, su notaları. Alt nota: Kehribar, Virginia sedir. Burun: Jacques Cavalier. Suyun aromatik tazeliğini yansıtan form..

466,00TL

Bvlgari Aqva Marine Erkek Edt150Ml

Üst nota: Mandalina, greyfurt, neroli, petit tahıl. Orta nota: Biberiye, deniz yosunu, su notaları. Alt nota: Kehribar, Virginia sedir. Burun: Jacques Cavalier. Suyun aromatik tazeliğini yansıtan ..

680,00TL

Bvlgari Blv Erkek Edt100Ml

Sandal ağacı, vetiver ve miskin doğal ekstrelerini içerir. Modern ve erkeksi bir his verir. Resmi ortamlarda ya da günlük kullanımı önerilir...

434,00TL

Bvlgari Man Erkek Edt100Ml

Hemen ilk açılış notasıyla BVLGARI MAN çağdaş ruhunu sunuyor. Kalabriya bergamot, menekşe yaprağı ve beyaz armut ilk dokunuş. Taze ve meyvemsi. Bu freş ilk nefes parfümün kalbine kadar devam ediyor, k..

629,00TL

Bvlgari Man Extreme Erkek Edt100Ml

Maskülen duygusallığın simgesi olan, doğuştan gelen bir karizmayı ifade eden ikonik Bvlgari Man kokusunun temel değerlerini yeniden yansıtıyor. Zarif, etkileyici ve bağımlılık yaratıcı, maskülen çekic..

696,00TL

Bvlgari Man In Black Erkek Edp60ml

Üst notası, göz alıcı, bağımlılık yapıcı. Göz alıcı baharatlı tütün, Amber Rom. Koku anında bağımlılık yaratan, patlayan baharatlı notasıyla açılıyor. Göze çarpan baharatlar ve çok özel rom akoru koku..

434,00TL

Bvlgari Pour Homme Extreme Erkek Edt100Ml

Bvlgari erkek parfümünün klasik ama modern kokusunu yakalar. Canlandırıcı ve uzun süre kalıcı. Üst notalara eklenen bir miktar greyfurt parfümün daha derin olmasını sağlar. Üst notalarda greyfurt, D..

696,00TL

Bvlgari Soir Erkek Edt100Ml

Klasik bir akşam kokusu, akılda kalıcı. Yeni ama klasik. Farkedilmeyi sevenlere özellikle tavsiye edilir...

696,00TL