Calvin Klein Beauty Bayan Edp100Ml

Her yönüyle kendine güvenen kadının kokusu Calvin Klein Beauty, ışık saçan ve ilham veren sofistike bir koku. Kadının ruhunu tende yakalayan koku lilyuma yeni bir yorum getiriyor. Zamandan bağımsız ya..

297,00TL

Calvin Klein Contradiction Bayan Edp100Ml

Odunsu notaların ahengi ile seksi ve cazibeli bir hava yaratmanızı sağlar Üst notalarda, şakayık, yasemin, zambak, orkide, gül çiçekleri Orta Notalarda, böğürtlen, okaliptüs, armut, leylak ve yasemin ..

297,00TL

Calvin Klein Escape Bayan Edp100Ml

Deniz kokusunun en güzel halini Escape\'de bulabilirsiniz. Meyveler ve kişniş ile yapılan açılış özellikle kavun notasını öne çıkarıyor. Derin suların iç ferahlatan kokusu meyvelerle enfes bir uyum ya..

318,00TL

Calvin Klein Eternity Bayan Edp100Ml

Mandalina, frezya, adaçayı, müge, nergis, kadife çiçeği, beyaz zambak, yasemin, gül, sandal ağacı, paçuli, kehribar ve misk notalarına sahiptir.Kendinizi seksi ve romantik bir deneyime sürüklemenizi s..

485,00TL

Calvin Klein Eternity Moment Bayan Edp100Ml

Calvin klein eternity moment parfüm aşık olmanın heyecanından esinlenen bir koku. zevkle alevlenen vaat ve keşif heyecanı ile dolu...baştan çıkarıcı arzulu son derece dişi...calvin klein eternity mome..

307,00TL

Calvin Klein Euphoria Bayan Edp100Ml

Calvin Klein Euphoria, Kendine güvenen ve sofistike kadının etkileyici parfüm. Euphoria, kokusu ve şişe tasarımıyla 2005 yılında CK markasına yepyeni bir soluk getirdi. Euphoria\'nın geçmişteki CK kok..

360,00TL

Calvin Klein Euphoria Bayan Edp50Ml

Calvin Klein Euphoria, Kendine güvenen ve sofistike kadının etkileyici parfüm. Euphoria, kokusu ve şişe tasarımıyla 2005 yılında CK markasına yepyeni bir soluk getirdi.  Euphoria\'nın geçmişteki CK ..

289,00TL

Calvin Klein In2u Bayan Edt100ml

Fresh, Çiçeksi Cesur, seksi, atak ve neşeli kokusuyla CK IN2U adeta «çok tatlı ve çekicisin, senden hoşlanıyorum» diyor. CK IN2U teknoloji aracılığıyla iletişim halinde olan ve müzik, moda, stil trend..

295,00TL

Calvin Klein Obsessed Bayan Edp 100Ml

Aromatik Oryantal Calvin Klein’ın en ayrıcalıklı kokusu OBSESSED kalp atışlarınızı hızlandıracak! Takıntısı olacağınız bu kokular; ikonik, modern ve özgün.  Aromatik oryantal koku ailesine ait OBSESSE..

285,00TL

Calvin Klein Obsessed Bayan Edp 50Ml

Aromatik Oryantal Calvin Klein’ın en ayrıcalıklı kokusu OBSESSED kalp atışlarınızı hızlandıracak! Takıntısı olacağınız bu kokular; ikonik, modern ve özgün.  Aromatik oryantal koku ailesine ait OBSESSE..

224,00TL

Calvin Klein One Shock Bayan Edt100Ml

Kendine bağlayacak bir koku. İçgüdüleriyle özgürce hareket eden kadının imzasını taşıyan Shock, kolayca paylaşılamayacak özel bir parfüm. Üst notalarda tutku çiçeği, pembe lotus, gelincik çiçeği Ort..

299,00TL

Calvin Klein One Shock Bayan Edt200Ml

İç güdüleriyle hareket eden yeni bir koku. Kimseyle paylaşmak istenmeyecek kadar özel olan bu koku tutku çiçeği pembe lotus ve gelincik çiçeğinin ateşli buketi ile açılıyor. Sıvı çikolata akorunun ara..

340,00TL

Calvin Klein Truth Bayan Edp100Ml

Calvin Klein Truth Woman , 2000 yılında piyasaya sürülen bir parfüm. Ck\'ın tecrübesi ile yaratılan  Ck Truth  Woman, Alberto Morillas, Jacques Cavallier ve Thierry Wasser tarafından tasarlandı. Serin..

318,00TL

Calvin Klein Sheer Beauty Essence Bayan Edp 100ml

Calvin Klein Sheer Beauty Essence Bayan Edp 100ml..

329,00TL