Abercrombie Fierce First Instinct Bayan Edp 100Ml

Abercrombie & Fitch’den yeni bir parfüm. İki insanın dünyalarının çarpıştığı o ilk andan ilham alınarak tasarlandı. ‘First Instinct’ tesadüfi gerçekleşen anlık bağlantının adı.. İlk içgüdüsel durum. K..

271,00TL

Abercrombie Fierce First Instinct Bayan Edp 50Ml

Abercrombie & Fitch’den yeni bir parfüm. İki insanın dünyalarının çarpıştığı o ilk andan ilham alınarak tasarlandı. ‘First Instinct’ tesadüfi gerçekleşen anlık bağlantının adı.. İlk içgüdüsel durum. K..

189,00TL

Agent Provocateur Aphrodisiaque Bayan Edp 80Ml

ÇEKİCİ Koku kainatına sunulan sınırları genişletici yeni bir konsept. Saf Kimya– iki kişiyi kontrolden çıkaran güç. Tam teslimiyet. Ateşli arzuların patlaması. KADIN : Güçlü. Tutkulu. Özgün. Çekici. D..

266,00TL

Agent Provocateur Pure Aphrodisiaque Bayan Edp 40Ml

Üst Notası : Mandalina, Rom, Armut Orta Notası : Yasemin, Sümbülteber, Orkide Alt Notası : Misk, Amber, Odunsu Notalar..

186,00TL

Agent Provocateur Pure Aphrodisiaque Bayan Edp 80Ml

Üst Notası : Mandalina, Rom, Armut Orta Notası : Yasemin, Sümbülteber, Orkide Alt Notası : Misk, Amber, Odunsu Notalar..

266,00TL

Britney Spears Fantasy Bayan Edp 100Ml

Notalarında liçi, kivi ve ayva yapılmış, yasemin, orkide, beyaz çikolata ve kalp kek accord ve misk, süsen kökü ve baz odunsu...

154,00TL

Burberry Beat Bayan Edp 75Ml

Genç, modern, enerjik, dinamik, kendini gösteren, eğlenceli, dinç, coşkulu ve canlı.Bütün bunlar Burberry The Beat ile canlanıyor...

215,00TL

Burberry Body Bayan Edp 85Ml

Özgüveninizi ve güçlü karakterinizi, kişiliğinizi bütünleyen cezbedici kokunuzla yansıtmak ve girdiğiniz her ortamda farkınızı ortaya koymak için bu fırsatı kaçırmayın...

232,00TL

Burberry Body Intense Bayan Edp 85Ml

Kadın vücudunu adeta sarmalar, onun en değerli elması olur, kokusu eşsiz baştan çıkarıcı bir kokudur.Taze yeşil absent, canlandırıcı şeftali ve hassas frezya üst notaları oluşturur. Doğal çiçeklerden ..

286,00TL

Burberry Brit Bayan Edp 100Ml

Kadınların için seksi, çekici ve klasik bir parfüm. Verimli meyveler ve tatlı fındık esanslarıyla sizi sarar. Yatıştırıcı kehribar, vanilya ve tonka fasulyesi karışımına sahiptir. Eşsiz, yeşil-oryanta..

245,00TL

Burberry Brit Bayan Edt 100Ml

Kadınların için seksi, çekici ve klasik bir parfüm. Verimli meyveler ve tatlı fındık esanslarıyla sizi sarar. Yatıştırıcı kehribar, vanilya ve tonka fasulyesi karışımına sahiptir. Eşsiz, yeşil-oryanta..

215,00TL

Burberry Brit Sheer Bayan EDT 100Ml

Cilt Tipi: Tüm cilt tipleri için uygundur. Ürün Özellikleri; Burberry Brit Sheer eğlenceli çiçeksi ve meyvemsi notaları ile Burberry Brit\'in genç ruhunu temsil ediyor. Zarif ve çekici Burberry B..

215,00TL

Burberry Classic Bayan Edp 100Ml

Şeftali, kayısı, kadife çiçeği ve frenk üzümü esansları içerir. Işıltılı, şehvetli ve uyumun sadeliğine sahip parfüm. Günlük kullanım için önerilir...

215,00TL

Burberry Classic Bayan Edp 50Ml

Burberry Classic for Woman ışıltılı, şehvetli ve uyumun sadeliğine sahiptir. Parfümün tepe notasını yeşil elma, bergamot, şeftali, kayısı ve erik, kalp notasını yasemin, sandal ağacı ve sedir, dip not..

153,00TL

Burberry My Black Bayan Edp 50Ml

My Burberry Black, Londra bahçesine geri dönüyor; fırtına ve yoğun yağmurun, sıcak ve büyüleyici flora ile kontrastı. Şişenin tasarımı, siyah Burberry trençkotun çıplak bir tene dokunduğu andaki hisle..

282,00TL

Burberry My Black Bayan Edp 90Ml

My Burberry Black, Londra bahçesine geri dönüyor fırtına ve yoğun yağmurun, sıcak ve büyüleyici flora ile kontrastı. Şişenin tasarımı, siyah Burberry trençkotun çıplak bir tene dokunduğu andaki hisler..

410,00TL

Burberry My Burberry Edp 50Ml

My Burberry, yağmur sonrası bir Londra bahçelerinin kokusunu anımsatıyor. Türkiye\'de yetiştirilen Şam gülü, yalnızca mayıs ayı boyunca hasat edilebiliyor. Yüksek irtifada yetişen bu nadir güller her ..

282,00TL

Burberry My Burberry Edp 90Ml

My Burberry, yağmur sonrası bir Londra bahçelerinin kokusunu anımsatıyor. Türkiye\'de yetiştirilen Şam gülü, yalnızca mayıs ayı boyunca hasat edilebiliyor. Yüksek irtifada yetişen bu nadir güller he..

410,00TL

Burberry Touch Bayan Edp 100Ml

Eşsiz ve evrensel kadınsılık. Rahatlık ve samimiyet sunan bir koku. Parlak oryantal karışım, saflığın ve zevkin ışıltılı imzasını ortaya çıkartır. Vanilya ve erz ağacı içerir. ..

224,00TL

Burberry Weekend Bayan Edp 100Ml

Ferah ve canlılık dolu notalarıyla çiçeksi bir parfüm. Turunçgillerin saf ve parlak esansını içerir. Zengin çiçeksi orta nota ve miskli, odunsu alt notalara sahiptir.  ..

195,00TL

Burberry Weekend Bayan Edp 50Ml

Ferah ve canlılık dolu notalarıyla çiçeksi bir parfüm. Turunçgillerin saf ve parlak esansını içerir. Zengin çiçeksi orta nota ve miskli, odunsu alt notalara sahiptir. ..

145,00TL

Bvlgari Mon Jasmin Noir Bayan Edp 75Ml

Mon Jasmin Noir\'ın tüm bileşenleri ışıldayan, floral ve son derece feminen bir koku yaratmak için birleşir. Altın sarısı ağaç kavunu Mon Jasmin Noir\'ı vadi zambağının tazeliği ve parlaklığın floral ..

297,00TL

Bvlgari Omnia Amethyste Bayan Edt 65Ml

Zarif ve rafine parfüm taze,sıcak dikkat çeken ve kendini genç hissden kadınlara adanıyor. Kadının zarif kişiliği saf ve otantik notaların kombinasyonuyla yansıtılıyor. Dengenin simgesi olan ametist z..

231,00TL

Bvlgari Omnia Cristalline Bayan Edt 65Ml

Bvlgarinin ilk oryantal kokusu Omnia kadınlar için geliştirildi ve Omnia Crystalline haline geldi. Parfüm çiçek ve meyve kokularının gökle yeryüzü arasındaki kozmik dengenin simgesi olan lotus çiçeğiy..

231,00TL

Bvlgari Omnia Paraiba Bayan Edt 65Ml

Brezilya Hazinesi: İstisnai derecede nadir bir taş, taze ve lezzetli bahar kokusu ile birleşiyor... Taze ve lezzetli bahar kokusu - çiçeksi meyveli eau de toilette. Üst Notası: Capcanlı meyveler, cura..

231,00TL

Cabotine Bayan Edp 100Ml

Çiçeksi ve Ferah Bir Koku Zencefil, Turunçgil ve Taze Çiçeklerin Kokularını Taşır Ayrıca Sedir, Kehribar ve Vanilya Notaları İçermektedir Gün Boyu Kullanımı Önerilir ..

99,00TL

Cabotine Bayan Edt 100Ml

Cabotine de gres parfüm ylangy lang,turunçgil çiçekleri,paçuli,misk.cabotine de gres parfüm taze çiçeklerden oluşan ferah özel bir koku....

88,00TL

Cacharel Eden Bayan Edp 50Ml

Etkileyici şişesi suyun parlayan ışıltısını andırır. Cildinizi akuatik çiçeklerin serin ferahlığı ile sarar. Üst notalarda bergamot, limon, mandalina ve şeftali; Orta notalarda sümbülteber, yasemin ve..

187,00TL

Cacharel Noa Bayan Edt 100Ml

Size sihirli bir sürpriz yapan parfüm Bir beyaz misk sahası gibi, çiçek dolu parlak, saf ve yumuşak Işıltılı çiçekler, baharatlı yaprakların uyumunu keşfettiren beyaz bir şakayık Orjinal taze yaprakla..

231,00TL

Calvin Klein Beauty Bayan Edp 100Ml

Her yönüyle kendine güvenen kadının kokusu Calvin Klein Beauty, ışık saçan ve ilham veren sofistike bir koku. Kadının ruhunu tende yakalayan koku lilyuma yeni bir yorum getiriyor. Zamandan bağımsız ya..

176,00TL

Calvin Klein Contradiction Bayan Edp 100Ml

Odunsu notaların ahengi ile seksi ve cazibeli bir hava yaratmanızı sağlar Üst notalarda, şakayık, yasemin, zambak, orkide, gül çiçekleri Orta Notalarda, böğürtlen, okaliptüs, armut, leylak ve yasemin ..

182,00TL

Calvin Klein Escape Bayan Edp 100Ml

Deniz kokusunun en güzel halini Escape\'de bulabilirsiniz. Meyveler ve kişniş ile yapılan açılış özellikle kavun notasını öne çıkarıyor. Derin suların iç ferahlatan kokusu meyvelerle enfes bir uyum ya..

165,00TL

Calvin Klein Euphoria Bayan Edp 100Ml

Calvin Klein Euphoria, Kendine güvenen ve sofistike kadının etkileyici parfüm. Euphoria, kokusu ve şişe tasarımıyla 2005 yılında CK markasına yepyeni bir soluk getirdi. Euphoria\'nın geçmişteki CK kok..

248,00TL

Calvin Klein Euphoria Bayan Edp 50Ml

Calvin Klein Euphoria, Kendine güvenen ve sofistike kadının etkileyici parfüm. Euphoria, kokusu ve şişe tasarımıyla 2005 yılında CK markasına yepyeni bir soluk getirdi.  Euphoria\'nın geçmişteki CK ko..

215,00TL

Calvin Klein Euphoria Deep Bayan EDP 100ml

Deep Euphoria, Calvin Klein port folyosunun ilk enerjik şipre çiçeksisi olarak yeni bir kategoriye giriş yapıyor. Koku, bütünüyle nemli bir Aura yaratmak için birleşen Cascalone ve büyülü siyah gül il..

292,00TL

Calvin Klein Euphoria Deep Bayan Edp 30Ml

Üst nota: cascalone, beyaz biber, mandalina yaprakları Orta  nota: büyülü siyah gül, sardunya, arap yasemini Alt nota: misk, patçuli, mineral ağaçlar..

149,00TL

Calvin Klein Obsessed Bayan Edp 100Ml

Aromatik Oryantal Calvin Klein’ın en ayrıcalıklı kokusu OBSESSED kalp atışlarınızı hızlandıracak! Takıntısı olacağınız bu kokular; ikonik, modern ve özgün.  Aromatik oryantal koku ailesine ait OBSESSE..

296,00TL

Calvin Klein Obsessed Bayan Edp 50Ml

Aromatik Oryantal Calvin Klein’ın en ayrıcalıklı kokusu OBSESSED kalp atışlarınızı hızlandıracak! Takıntısı olacağınız bu kokular; ikonik, modern ve özgün.  Aromatik oryantal koku ailesine ait OBSESSE..

233,00TL

Calvin Klein One Shock Bayan Edt 100Ml

Bağımlılık yapacak bir koku. İçgüdüleriyle özgürce hareket eden kadının imzasını taşıyan Shock, kolayca paylaşılamayacak özel bir parfüm. Üst notalarda tutku çiçeği, pembe lotus, gelincik çiçeği Orta ..

121,00TL

Calvin Klein One Shock Bayan Edt 200Ml

İç güdüleriyle hareket eden yeni bir koku. Kimseyle paylaşmak istenmeyecek kadar özel olan bu koku tutku çiçeği pembe lotus ve gelincik çiçeğinin ateşli buketi ile açılıyor. Sıvı çikolata akorunun ara..

160,00TL

Calvin Klein Purple Orchid Bayan Edp 100Ml

Pascal Gaurin ve Sophia Grojsman imzası taşıyan CK Eternity Purple Orchid , çiçeksi ve meyvemsi notalar içeriyor. Günlük kullanıma uygun olan parfüm , temiz tene veya kıyafete istenilen sıklıkta uygul..

160,00TL

Calvin Klein Sheer Beauty Bayan Edt 100Ml

 Esans: MeyveliSheer Beauty Essence güven duygusundan ve feminenlikten ilham alarak oluşturuldu. Bağımlılık yaratan hafif bir duygusallık yaratıyor. Calvin Klein Sheer BEAUTY Essence şişesi, klasik Sh..

176,00TL

Carolina Herrera 212 Bayan Edt 100Ml

Çiçeksi, şeffaf ve şehvetli bir parfüm. Baştan çıkartıcılık, romantizm ve zevkle dolu.Üst notalarda portakal çiçeği, mandalina, bergamot; orta notalarda beyaz çiçekler, kamelya, gardenya ve zambak. A..

348,00TL

Carolina Herrera 212 Vip Bayan Edp 80Ml

Carolina Herrera 212 VIP büyüleyici ve seçkin notalardan oluşan kokusuyla kendini her zaman özel hisseden kadınlara. 212 VIP baştan çıkarıcı fresh nüansları ile duyularınızı harekete geçiriyor. Caroli..

348,00TL

Carolina Herrera 212 Vip Rose Bayan Edp 80Ml

212 VIP ROSÉ ile partiler daha enerjik, daha baştan çıkarıcı ve daha gösterişli…Kendine özgü, yaratıcı, spontane ve sofistike; gece gündüz partiye hazır kadınların kokusu. Rose Şampanya ile meyvemsi..

348,00TL

Carolina Herrera Ch Bayan Edt 100Ml

Meyveli ve limoni Üst notalar sahip parfümün Orta notalarında, bulgar gülü, yasemin ve pralinden yer alıyor. Alt notalarında, deri, kaşmir ve süet veriyor...

362,00TL

Carolina Herrera Good Girl Bayan EDP 50ml

Good Girl , Herrera Modaevi Kokuları’nın yaratıcı direktörü Carolina Herrera de Baez liderliğinde hayata merhaba dedi.Bir kadının karakterindeki ince tezatlıklar ve güç, ünlü parfümör Louise Turner ..

318,00TL

Carolina Herrera Good Girl Bayan EDP 80ml

Good Girl , Herrera Modaevi Kokuları’nın yaratıcı direktörü Carolina Herrera de Baez liderliğinde hayata merhaba dedi.Bir kadının karakterindeki ince tezatlıklar ve güç, ünlü parfümör Louise Turner us..

413,00TL

Carolina Herrera Privee Bayan Edp 50Ml

CH PRIVEE KADINI SOFİSTİKE ROMANTİK MEYDAN OKUYAN ELEGAN ETKİLEYİCİ Tavrı olan, cesur ve sofistike bir koku… Seksi kırmızı deri akorlarıve büyüleyici misk akorları ile perdelenmiş bu muhteşem koku ile..

274,00TL

Carolina Herrera Privee Bayan Edp 80Ml

CH PRIVEE KADINI SOFİSTİKE ROMANTİK MEYDAN OKUYAN ELEGAN ETKİLEYİCİ Tavrı olan, cesur ve sofistike bir koku… Seksi kırmızı deri akorlarıve büyüleyici misk akorları ile perdelenmiş bu muhteşem koku ile..

362,00TL

Chloe Love Bayan Edp 30ml

Chloe Love EDP Bayan Parfüm 30ml, içeriğinde barındırdığı mor salkımlı sümbüller, leylaklar, portakal çiçeklerinin o tazecik kokusu ve daha pek çok sıcak baharatın bileşimiyle doğuştan gelen zarafete ..

194,00TL

Chloe Love Bayan Edp 50Ml

Doğuştan gelen zarafete sahip kadını sembolize eden Love Chloe, cildi bir bulut gibi yumuşatan çiçeksi bir koku. Pudramsı bir auraya sahip olan kokunun tepe notasında yer alan buzlu pembe biber ile po..

284,00TL

Chloe Love Bayan Edp 75Ml

Doğuştan gelen zarafete sahip kadını sembolize eden Love Chloe, cildi bir bulut gibi yumuşatan çiçeksi bir koku. Pudramsı bir auraya sahip olan kokunun tepe notasında yer alan buzlu pembe biber ile po..

341,00TL

Chloe Love Story Bayan Edp 30ml

Parfüm sektörü her zaman yeniliklere gebe olması ile bilinir ve her firma kendini kanıtlamak için en iyiyi yapma peşindedir. Ama bunu başarmak yine Chloe markasına nasip olmuş ve müthiş bir koku yarat..

194,00TL

Chloe Love Story Bayan Edp 50Ml

Love Story, cazibenin modern bir hikâyesi. Genç bir çift… Kesişen yollar, fısıldanan birkaç güzel söz ve paylaşılan muhteşem bir an. Portakal çiçeği, erkeği kadına daha da çekerken, mutluluğun çiçeği ..

284,00TL

Chloe Love Story Bayan Edp 75Ml

Love Story, cazibenin modern bir hikâyesi. Genç bir çift… Kesişen yollar, fısıldanan birkaç güzel söz ve paylaşılan muhteşem bir an. Portakal çiçeği, erkeği kadına daha da çekerken, mutluluğun çiçeği ..

341,00TL

Chloe Signature Bayan Edp 30ml

Chloe Signature EDP Bayan Parfüm 30ml, kadınsı kokusu ve rahatlatan etkisi ile kendini özgür hissetmek isteyen kadınlar için üretildi. Kadınsı ve cezbedici bir koku arayışında olanlar için ideal bir s..

194,00TL

Chloe Signature Bayan Edp 50Ml

Esans: Çiçeksi Seksi, çiçeksi ve eşsiz koku floral notalarla dolu. Parfüm neşeli Hint şakayığı, gül, tropik meyveler ve bahar frezyası ile renkleniyor. Tetikleyici amber ve zarif erz ağacı kompleksi ..

284,00TL

Chloe Signature Bayan Edp 75Ml

Özgür hissetmek isteyen kadınlar fresh, çiçeklerden oluşan koku olan Chloe Signature ile mutlaka tanışmalılar. Bu parfüm çok seksi ve içeriği tropik meyveler, eşsiz floral esanslarla dolu. Hint şakayı..

341,00TL