Versace


Versace Bright Crystal Absolue Bayan Edp 90Ml

Bright Crystal Absolu dişiliğini, baştan çıkarma gücüne emanet eden kadınlar için versace sihri ile yaratıldı. Kalp Notası cezp edici ve kadifemsi ahududu tonları, şakayığın zarafeti, manolya ve nilüf..


285,00TL

Versace Bright Crystal Bayan Edt 200Ml

Esans: Çiçeksi Zarif ve nadide bir güzellik ve zarafet. Her an çekici ve göz alıcı kadınlar için yaratılan büyüleyici ve seksi bir parfüm. Üst Notası: Nar, Yuzu Orta Notası: Şakayık, Manolya, Lotus ..


335,00TL

Versace Bright Crystal Bayan Edt 50Ml

Soft bir çekicilik, kristal berraklığı ve ışıltılı parlaklık… Ferah, titreşimli, çiçeksi bir kokuyla karakterize nadide bir güzelliğin değerli mücevheri. Kendinden emin, ama aynı zamanda feminen, çeki..


200,00TL

Versace Bright Crystal Bayan Edt 90Ml

Soft bir çekicilik, kristal berraklığı ve ışıltılı parlaklık… Ferah, titreşimli, çiçeksi bir kokuyla karakterize nadide bir güzelliğin değerli mücevheri. Kendinden emin, ama aynı zamanda feminen, çeki..


265,00TL

Versace Crystal Noir Bayan Edt 90Ml

Şehvetli, cazibeli, cüretkar ama güven verici kadınların kokusu. Gardenya, şakayık, portakal çiçeği üst notaları kehribar, misk ve sandal ağacının şehvetli notaları ile harmanlanmıştır...


263,00TL

Versace Dylan Blue Erkek EDT 100ml

Versace Dylan Blue Fujer bir kokudur. Odunsu aroması, eşsiz ve doğal içerikleri ve yeni nesil molekülleriyle kolaylıkla ayırt edilebilen mis gibi bir koku.Seçkin ve doğal turunçgiller, bergamot ve gre..


226,00TL

Versace Eros Bayan Edp 100Ml

ÜST NOTA: Çekicilik Canlı ve değerli, Sicilya limonu ve Calabrian Bergamutu parıltıları ile dikkatleri üzerine çekiyor. Leziz ve davetkar nar taneleri büyülüyor ve baştan çıkartıyor. NOTALAR: Calabria..


345,00TL

Versace Eros Erkek Edt 100Ml

Cilt Tipi Tüm cilt tipleri için uygundur. Ürün Özellikleri Versace Eros, Fresh, Oryantal, Odunsu koku ailesine aittir. Aşk, tutku, güzellik ve arzu: bunlar versace\'nin yeni erkek parfümünün ana konse..


226,00TL

Versace Oud Noir Erkek Edp 100Ml

Versace Oud Noir Pour Homme, oryantal kokusuyla baştan çıkarıcı aurasını ortaya koyan, vazgeçilmeziniz olmaya aday bir Versace parfümü. Eşsiz notalarında deri, ud ağacı, oryantal odunsu notaları ve ba..


335,00TL

Versace Oud Oriental Bayan Edp 100Ml

Çölde gün batımının baştan çıkarıcı etkisi, düşünceleri uzağa taşıyan ılık bir esinti… Şehvetli çarpıcı aromasıyla afrodizyak etkisi… Oud, parfümerinin en özel içeriği Versace Pour Femme Oud Oriental ..


380,00TL

Versace Pour Homme Erkek Edt 200Ml

Esans: Aromatik, Ağaçsı, Ferah Klasik ve çağdaş. Duyularınızı ele geçirecek. Versace Pour Homme modern Versace erkeğinin karakterini yaratıyor. Üst Notası: Bergamot, Turunç Yaprağı, Portakal Çiçeği Or..


234,00TL

Versace Red Jeans Bayan Edt 75Ml

Versace red jeans parfüm kırmızı şakayık frezya gardenya yasemin ve vanilyanın şekerli kokusundaki uyumunda doğan tatlı genç bir parfüm.Versace red jeans parfüm kokusuyla sizi büyüleyecektir.bu keskin..


104,00TL