Versace


Calvin Klein Euphoria Bayan Edp30Ml

Calvin Klein Euphoria, Kendine güvenen ve sofistike kadının etkileyici parfüm. Euphoria, kokusu ve şişe tasarımıyla 2005 yılında CK markasına yepyeni bir soluk getirdi. Euphoria\'nın geçmişteki CK ..


219,00TL

Versace Blue Jeans Erkek Edt75Ml

Erkekler için maskülen ve odunsu bir parfüm.Üst notalarda, turunçgil, bergamot, kasnı otu sakızı, ardıç ve sardunya. Orta notalarda gül, küçük hindistan cevizi, yasemin ve menekşe.Temel notalarda ise ..


290,00TL

Versace Bright Crystal Absolue Bayan Edp90Ml

Bright Crystal Absolu dişiliğini, baştan çıkarma gücüne emanet eden kadınlar için versace sihri ile yaratıldı. Kalp Notası cezp edici ve kadifemsi ahududu tonları, şakayığın zarafeti, manolya ve nilü..


700,00TL

Versace Bright Crystal Bayan Edt200Ml

Esans: Çiçeksi Zarif ve nadide bir güzellik ve zarafet. Her an çekici ve göz alıcı kadınlar için yaratılan büyüleyici ve seksi bir parfüm. Üst Notası: Nar, Yuzu Orta Notası: Şakayık, Manolya, Lotus ..


506,00TL

Versace Bright Crystal Bayan Edt50Ml

Soft bir çekicilik, kristal berraklığı ve ışıltılı parlaklık… Ferah, titreşimli, çiçeksi bir kokuyla karakterize nadide bir güzelliğin değerli mücevheri. Kendinden emin, ama aynı zamanda feminen, çe..


455,00TL

Versace Bright Crystal Bayan Edt90Ml

Soft bir çekicilik, kristal berraklığı ve ışıltılı parlaklık… Ferah, titreşimli, çiçeksi bir kokuyla karakterize nadide bir güzelliğin değerli mücevheri. Kendinden emin, ama aynı zamanda feminen, çeki..


599,00TL

Versace Crystal Noir Bayan Edp50ml

VERSACE CRYSTAL NOIR Eau de Parfüm büyüleyici kişiliği ile insanı ruh gibi sarıyor... Eşsiz, hassas ve ısrarlı, kadınsı oriantal-çiçeksi esansa sahip. Koku ailesi piramidi, içeriğinin asıl zerafetin..


533,00TL

Versace Crystal Noir Bayan Edp90Ml

VERSACE CRYSTAL NOIR Eau de Parfüm büyüleyici kişiliği ile insanı ruh gibi sarıyor... Eşsiz, hassas ve ısrarlı, kadınsı oriantal-çiçeksi esansa sahip. Koku ailesi piramidi, içeriğinin asıl zerafetin..


699,00TL

Versace Dylan Blue Bayan Edp100Ml

Güç ve zarafetin simgesi Kendi gücünün farkında olan kadınlar için rafine bir koku... Karşı konulmaz çiçeksi, meyvemsi ve odunsu notaların dans ettiği Versace Dylan Blue Pour Femme sizi sarmalayacak! ..


759,00TL

Versace Dylan Blue Bayan Edp50Ml

..


553,00TL

Versace Dylan Blue Erkek Edt100Ml

Versace Dylan Blue Fujer bir kokudur. Odunsu aroması, eşsiz ve doğal içerikleri ve yeni nesil molekülleriyle kolaylıkla ayırt edilebilen mis gibi bir koku.Seçkin ve doğal turunçgiller, bergamot ve gr..


555,00TL

Versace Dylan Blue Erkek Edt200Ml

 Versace’nin yeni kokusu Dylan Blue günümüz erkeğinin esansıdır. Karakter ve kişilikle erkekliğin gücünü ve karizmasını taşıyan kusursuz bir tasarım. Geleneksel notaların ve kokuların değişerek günümü..


690,00TL

Versace Dylan Blue Erkek Stick 75gr

Versace’nin yeni kokusu Dylan Blue günümüz erkeğinin esansıdır. Karakter ve kişilikle erkekliğin gücünü ve karizmasını taşıyan kusursuz bir tasarım. Geleneksel notaların ve kokuların değişerek günümüz..


120,00TL

Versace Eros Bayan Edp 100Ml

ÜST NOTA: Çekicilik Canlı ve değerli, Sicilya limonu ve Calabrian Bergamutu parıltıları ile dikkatleri üzerine çekiyor. Leziz ve davetkar nar taneleri büyülüyor ve baştan çıkartıyor. NOTALAR: Calabr..


810,00TL

Versace Eros Erkek Edt100Ml

Cilt Tipi Tüm cilt tipleri için uygundur. Ürün Özellikleri Versace Eros, Fresh, Oryantal, Odunsu koku ailesine aittir. Aşk, tutku, güzellik ve arzu: bunlar versace\'nin yeni erkek parfümünün ana k..


450,00TL

Versace Eros Erkek Edt50Ml

Versace Eros, Fresh, Oryantal, Odunsu koku ailesine aittir. Aşk, tutku, güzellik ve arzu: bunlar versace\'nin yeni erkek parfümünün ana konseptleri. Erkek vücudunun mükemmelliği, başından itibaren Ve..


399,00TL

Versace Eros Erkek Stick 75gr

Versace Eros, Fresh, Oryantal, Odunsu koku ailesine aittir. Aşk, tutku, güzellik ve arzu: bunlar versace\'nin yeni erkek parfümünün ana konseptleri. Erkek vücudunun mükemmelliği, başından itibaren Ver..


120,00TL

Versace Oud Noir Erkek Edp100Ml

Versace Oud Noir Pour Homme, oryantal kokusuyla baştan çıkarıcı aurasını ortaya koyan, vazgeçilmeziniz olmaya aday bir Versace parfümü. Eşsiz notalarında deri, ud ağacı, oryantal odunsu notaları ve ba..


820,00TL

Versace Oud Oriental Bayan Edp100Ml

Çölde gün batımının baştan çıkarıcı etkisi, düşünceleri uzağa taşıyan ılık bir esinti… Şehvetli çarpıcı aromasıyla güçlü etki… Oud, parfümerinin en özel içeriği Versace Pour Femme Oud Oriental ile hay..


910,00TL

Versace Pour Homme Erkek Edt200Ml

Esans: Aromatik, Ağaçsı, Ferah Klasik ve çağdaş. Duyularınızı ele geçirecek. Versace Pour Homme modern Versace erkeğinin karakterini yaratıyor. Üst Notası: Bergamot, Turunç Yaprağı, Portakal Çiçeği Or..


303,00TL

Versace Red Jeans Bayan Edt75Ml

Versace red jeans parfüm kırmızı şakayık frezya gardenya yasemin ve vanilyanın şekerli kokusundaki uyumunda doğan tatlı genç bir parfüm.Versace red jeans parfüm kokusuyla sizi büyüleyecektir.bu keskin..


249,00TL

Versace Vanitas Bayan Edp100Ml

İhtişam ve güzellik. İnce ve derin duyguları harekete geçirerek canlı ve baştançıkarıcı bir kokuyla tanımlanıyor. Havada dağılan sonsuz çekici kokusu, onu harikulade bir gerçekliğe dönüştürüyor. Be..


544,00TL