Roberto Cavalli


Roberto Cavalli Bayan Edp 75Ml

Bağımlılık Yapan Balsamik Floral Işıltılı tepe notası Pembe biber tanesi Yeşil italyan mandarinası Tensel kalp notası portakal çiçeği absolütü , Mirabelle eriği Çekici dip noktası kavrulmuş tonka tane..


306,00TL

Roberto Cavalli Just Erkek Edt 90Ml

Derimsi ve odunsu bir karışım olan koku, ateşli erkekliğin ve baştan çıkarıcılığın simgesi olan vahşi pimento notalarıyla açılır. Bu güçlü başlangıcı, vetiver ağacının kokuya hafif dumanlı bir ahenk v..


249,00TL

Roberto Cavalli Nero Assoluto Bayan Edp 75Ml

Nero Assoluto odunsu floral koku ailesindendir. Koku, büyüleyici orkide akoruyla açılıyor, kışkırtıcı tepe notası hisleri canlandırırken dikkatleri çekmeyi başarıyor. Kırılgan ama etkili çiçek, eşsiz ..


306,00TL

Roberto Cavalli Paradiso Bayan Edp 75Ml

Turunçgillerden Bergamut ve Tatlı Mandalinanın cömert karışımı iç gıcıklayıcı bir giriş yaparak, dikkatleri çeker ve duyuları uyandırır. Işık ve hayatla coşan, neşeli ve taze bir başlangıç yapar. Taki..


306,00TL

Roberto Cavalli Uomo Silver Essence Erkek Edt 100Ml

Roberto Cavalli UOMO dünyasına Modern ve ışıltılı giriş Sofistike, canlı, fresh ve maskülen Koku Ailesi: Odunsu Amberimsi Üst Nota: Kakule Orta Nota: İris Alt Nota: Tonka Çekirdeği Modern Odunsu Amber..


255,00TL