Bvlgari


Bvlgari Aqva Amara Erkek Edt 100Ml

Bvlgari’den yepyeni bir parfüm: Aqva Amara. Denizden gelen yeni değerli bir taş. Parfümün ilham kaynağı yine Akdeniz… Parfüm, Ggçlü kişiliği ile bestseller Aqva Pour Homme’un izlerini takip ediyor. Ke..


220,00TL

Bvlgari Aqva Atlantique Erkek Edt 100Ml

Aqva efsanesi dünyadaki en güçlü okyanus olarak kabul edilen atlantik okyanusunu keşfetmeye devam ediyor. Büyüleyici boyutları,  Fethedilmiş ve başarıya ulaşmış  Atlantık, gücün, adrenalinin, zorlukla..


275,00TL

Bvlgari Aqva Erkek Edt 100Ml

Sağlıkla ışıldayan ve canlı bir enerjiyi yansıtan; sabah çiği kadar doğal ve yenileyici bir koku. Ayakları sağlam basan, ilgi odağı erkek için... Mis kokulu portakal ağaçlarından, temel elementlere k..


264,00TL

Bvlgari Aqva Marine Erkek Edt 100Ml

Üst nota: Mandalina, greyfurt, neroli, petit tahıl. Orta nota: Biberiye, deniz yosunu, su notaları. Alt nota: Kehribar, Virginia sedir. Burun: Jacques Cavalier. Suyun aromatik tazeliğini yansıtan form..


264,00TL

Bvlgari Blv Erkek Edt 100Ml

Sandal ağacı, vetiver ve miskin doğal ekstrelerini içerir. Modern ve erkeksi bir his verir. Resmi ortamlarda ya da günlük kullanımı önerilir...


242,00TL

Bvlgari Man Extreme Erkek Edt 100Ml

Maskülen duygusallığın simgesi olan, doğuştan gelen bir karizmayı ifade eden ikonik Bvlgari Man kokusunun temel değerlerini yeniden yansıtıyor. Zarif, etkileyici ve bağımlılık yaratıcı, maskülen çekic..


242,00TL

Bvlgari Mon Jasmin Noir Bayan Edp 75Ml

Mon Jasmin Noir\'ın tüm bileşenleri ışıldayan, floral ve son derece feminen bir koku yaratmak için birleşir. Altın sarısı ağaç kavunu Mon Jasmin Noir\'ı vadi zambağının tazeliği ve parlaklığın floral ..


297,00TL

Bvlgari Omnia Amethyste Bayan Edt 65Ml

Zarif ve rafine parfüm taze,sıcak dikkat çeken ve kendini genç hissden kadınlara adanıyor. Kadının zarif kişiliği saf ve otantik notaların kombinasyonuyla yansıtılıyor. Dengenin simgesi olan ametist z..


231,00TL

Bvlgari Omnia Cristalline Bayan Edt 65Ml

Bvlgarinin ilk oryantal kokusu Omnia kadınlar için geliştirildi ve Omnia Crystalline haline geldi. Parfüm çiçek ve meyve kokularının gökle yeryüzü arasındaki kozmik dengenin simgesi olan lotus çiçeğiy..


231,00TL

Bvlgari Omnia Paraiba Bayan Edt 65Ml

Brezilya Hazinesi: İstisnai derecede nadir bir taş, taze ve lezzetli bahar kokusu ile birleşiyor... Taze ve lezzetli bahar kokusu - çiçeksi meyveli eau de toilette. Üst Notası: Capcanlı meyveler, cura..


231,00TL