Bvlgari


Bvlgari Aqva Amara Erkek Edt 100Ml

Bvlgari’den yepyeni bir parfüm: Aqva Amara. Denizden gelen yeni değerli bir taş. Parfümün ilham kaynağı yine Akdeniz… Parfüm, Ggçlü kişiliği ile bestseller Aqva Pour Homme’un izlerini takip ediyor. Ke..


701,00TL

Bvlgarı Aqva Amara Erkek Edt100Ml+15Ml

Bvlgari’den yepyeni bir parfüm: Aqva Amara. Denizden gelen yeni değerli bir taş. Parfümün ilham kaynağı yine Akdeniz… Parfüm, Ggçlü kişiliği ile bestseller Aqva Pour Homme’un izlerini takip ediyor. Ke..


466,00TL

Bvlgari Aqva Atlantique Erkek Edt100Ml

Aqva efsanesi dünyadaki en güçlü okyanus olarak kabul edilen atlantik okyanusunu keşfetmeye devam ediyor. Büyüleyici boyutları,  Fethedilmiş ve başarıya ulaşmış  Atlantık, gücün, adrenalinin, zorlukla..


466,00TL

Bvlgari Aqva Divina Bayan Edt 65Ml

AQVA DIVINAnın mücevher şişesi, Botticellinin Venüsüne ve onun ilahi güzelliği yorumlamasına da hürmet gösterir. ÜST NOTALARI Bergamut- Pembe Zencefil Tazeliğin göz alıcı dalgası gibi, bergamut, si..


701,00TL

Bvlgari Aqva Erkek Edt100Ml

Sağlıkla ışıldayan ve canlı bir enerjiyi yansıtan; sabah çiği kadar doğal ve yenileyici bir koku. Ayakları sağlam basan, ilgi odağı erkek için... Mis kokulu portakal ağaçlarından, temel elementlere ..


701,00TL

Bvlgari Aqva Marine Erkek Edt100Ml

Üst nota: Mandalina, greyfurt, neroli, petit tahıl. Orta nota: Biberiye, deniz yosunu, su notaları. Alt nota: Kehribar, Virginia sedir. Burun: Jacques Cavalier. Suyun aromatik tazeliğini yansıtan form..


466,00TL

Bvlgari Aqva Marine Erkek Edt150Ml

Üst nota: Mandalina, greyfurt, neroli, petit tahıl. Orta nota: Biberiye, deniz yosunu, su notaları. Alt nota: Kehribar, Virginia sedir. Burun: Jacques Cavalier. Suyun aromatik tazeliğini yansıtan ..


680,00TL

Bvlgari Bayan Edp100Ml

Esans: Fresh Bvlgari Pour Femme, pudralı ve fresh kokusuyla temizliği ve saflığı simgeliyor. Saf, masum ve çekici kadınların etkileyici parfümü. Romantizm ve ışıltının karşı konulamaz birleşimi. Üst N..


434,00TL

Bvlgari Blv Erkek Edt100Ml

Sandal ağacı, vetiver ve miskin doğal ekstrelerini içerir. Modern ve erkeksi bir his verir. Resmi ortamlarda ya da günlük kullanımı önerilir...


434,00TL

Bvlgari Blv Goldea Bayan Edp90Ml

Goldea’nın karmaşık bileşimi onun farklı çağdaş seslerini koro gibi yönetir. Bir çok şey gibi tarif edilebilen bir sonuçtur ama kesinlikle barok değildir. O; yoğun ve duyusal amber karışımı ve çiçeksi..


989,00TL

Bvlgari Blv Rose Goldea Bayan Edp90ml

Gül ve altının baş döndüren zerafetini anlatan bir kompozisyon. Güneş kadar parlak ve çiçek kadar zarif Bvlgari kadınlarını tanımlar nitelikte bir koku. O, feminenliğin en yüksek sınırlarında dolana..


989,00TL

Bvlgari Man Erkek Edt100Ml

Hemen ilk açılış notasıyla BVLGARI MAN çağdaş ruhunu sunuyor. Kalabriya bergamot, menekşe yaprağı ve beyaz armut ilk dokunuş. Taze ve meyvemsi. Bu freş ilk nefes parfümün kalbine kadar devam ediyor, k..


629,00TL

Bvlgari Man Extreme Erkek Edt100Ml

Maskülen duygusallığın simgesi olan, doğuştan gelen bir karizmayı ifade eden ikonik Bvlgari Man kokusunun temel değerlerini yeniden yansıtıyor. Zarif, etkileyici ve bağımlılık yaratıcı, maskülen çekic..


696,00TL

Bvlgari Man In Black Erkek Edp60ml

Üst notası, göz alıcı, bağımlılık yapıcı. Göz alıcı baharatlı tütün, Amber Rom. Koku anında bağımlılık yaratan, patlayan baharatlı notasıyla açılıyor. Göze çarpan baharatlar ve çok özel rom akoru koku..


434,00TL

Bvlgari Mon Jasmin Noir Bayan Edp 75Ml

Mon Jasmin Noir\'ın tüm bileşenleri ışıldayan, floral ve son derece feminen bir koku yaratmak için birleşir. Altın sarısı ağaç kavunu Mon Jasmin Noir\'ı vadi zambağının tazeliği ve parlaklığın floral ..


744,00TL

Bvlgari Omnia Amethyste Bayan Edt65Ml

Zarif ve rafine parfüm taze,sıcak dikkat çeken ve kendini genç hissden kadınlara adanıyor. Kadının zarif kişiliği saf ve otantik notaların kombinasyonuyla yansıtılıyor. Dengenin simgesi olan ametist z..


633,00TL

Bvlgari Omnia Coral Bayan Edt 65Ml

Mercanın parlaklığı ve yaşam enerjisi ile hayat bulan bu eşsiz floral-meyveli Eau de Toilette, yılın en renkli ve hareketli mevsimini kucaklamaya hazır hayat dolu bayanlar için yaratıldı. Doğal ve dav..


633,00TL

Bvlgari Omnia Cristalline Bayan Edt65Ml

Bvlgarinin ilk oryantal kokusu Omnia kadınlar için geliştirildi ve Omnia Crystalline haline geldi. Parfüm çiçek ve meyve kokularının gökle yeryüzü arasındaki kozmik dengenin simgesi olan lotus çiçeğiy..


456,00TL

Bvlgari Omnia Paraiba Bayan Edt 65Ml

Brezilya Hazinesi: İstisnai derecede nadir bir taş, taze ve lezzetli bahar kokusu ile birleşiyor... Taze ve lezzetli bahar kokusu - çiçeksi meyveli eau de toilette. Üst Notası: Capcanlı meyveler, ..


633,00TL

Bvlgari Omnia Paraiba Bayan Edt65Ml

Brezilya Hazinesi: İstisnai derecede nadir bir taş, taze ve lezzetli bahar kokusu ile birleşiyor... Taze ve lezzetli bahar kokusu - çiçeksi meyveli eau de toilette. Üst Notası: Capcanlı meyveler, ..


633,00TL

Bvlgari Pour Homme Extreme Erkek Edt100Ml

Bvlgari erkek parfümünün klasik ama modern kokusunu yakalar. Canlandırıcı ve uzun süre kalıcı. Üst notalara eklenen bir miktar greyfurt parfümün daha derin olmasını sağlar. Üst notalarda greyfurt, D..


696,00TL

Bvlgari Rose Essentielle Bayan Edp100Ml

Tutkulu, saf ve zarif. Tutkunun simgesi olarak bilinen gül çiçeğinin varlığını açılış notalarında hiisediyorsunuz. Parfümd sambac yaseminin zarif hafifliği, böğürtlenin meyveli notaarı ve menekşe yapr..


744,00TL

Bvlgari Soir Erkek Edt100Ml

Klasik bir akşam kokusu, akılda kalıcı. Yeni ama klasik. Farkedilmeyi sevenlere özellikle tavsiye edilir...


696,00TL